ABC Kuchni – Restauracja & Catering

Kameralnie, Smacznie, Zdrowo

Koncert Sylwestrowy 2013 w Filharmonii Poznańskiej

Także w tym roku, będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym – gdyż będącym inauguracją Nowego 2014 roku, koncercie sylwestrowym w Filharmonii Poznańskiej. Jako Partner odpowiedzialny za smakowitą oprawę wydarzenia poczęstujemy Gości specjalnie na tę chwilę przygotowanymi potrawami.  Inicjatywa Dnia Smakosza – gdyż pod tym hasłem jako ABC KUCHNI i 3KOLORY wraz z WINO PG przygotujemy sylwestrowy poczęstunek jest kontynuacją ponownie będzie realizowana w Filharmonii Poznańskiej.

W sylwestrowy wieczór  organizatorzy zaskoczą Państwa przygotowując szereg niespodzianek, nie tylko kulinarnych. Koncert Sylwestrowy poprowadzi Krzysztof Zanussi, a wieczór Monika Stachurska. Gwiazdami estrady będą Anna  LICHOROWICZ – sopran, Jakub Chrenowicz – dyrygent oraz wybitna orkiestra poznańskiej FILHARMONII. Program koncertu dostępny jest na stronie Filharmonii.

Specjalnie na ten sylwestrowy wieczór zostaną przygotowane specjały przez szefów kuchni restauracji ABC Kuchni i 3-kolory, którymi będziecie Państwo mogli się rozkoszować w przerwie koncertu w połączeniu z wyselekcjonowanymi winami z firmy WINO PG.

2222ABC

111ABC

Zapraszamy serdecznie!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a reply