ABC Kuchni – Restauracja & Catering

Kameralnie, Smacznie, Zdrowo

ABC Kuchni

IMG_7262Sekret powodzenia ABC Kuchni tkwi w tym, że posiłki tworzone są z pasją, a opinia klientów jest dla firmy najważniejsza stąd stara się, by proponowana oferta zaspokajała oczekiwania wszystkich klientów.

      Swoim odbiorcom ABC Kuchni  oferuje szeroką gamę dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza, ale także profesjonalną, doświadczoną obsługę, która zdobywała doświadczenie pracując przez wiele lat w polskich i zagranicznych restauracjach.

Dużym zainteresowaniem cieszy się usługa cateringu, dzięki której firma może zaproponować Klientom obsługę imprez okolicznościowych, bankietów, eventów oraz szkoleń i imprez integracyjnych. Oferta w tym wypadku jest bardzo urozmaicona: od potraw Kuchni staropolskiej po europejską.  Abc Kuchni posiada bogaty wachlarz specjałów zimnego bufetu, dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza, a także wyśmienite kanapki, tartinki, surówki, jak również półfabrykaty, potrawy mączne, zupy, sosy i dania kuchni ciepłej. Firma zapewnia bezpłatny transport specjalistycznymi samochodami, wyposażonymi w niezbędne do zachowania świeżości potraw, agregatory chłodnicze. Dobra organizacja pracy, stosowne przygotowanie zawodowe idące w parze z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że  ABC KUCHNI zyskało sobie zaufanie wśród odbiorców, których ilość rośnie bardzo szybko. To zobowiązuje do dalszej, jeszcze efektywniejszej pracy, której celem nadrzędnym jest zadowolenie Klientów.

IMG_7587Chlubą ABC Kuchni jest kameralna restauracja zlokalizowana w Suchy Lesie, na ul. Obornickiej 55a, gdzie króluje kuchnia tradycyjna. Firma jest właścicielem także marki 3-kolory Cafe, Grill&Restaurant, stawiającej na klienta nowoczesnego, szukającego oryginalnych rozwiązań, dbającego o lekko kuchnię i zdrowie.

Unikalne rozwiązania wprowadzone w Kuchni restauracji to grillowanie na kamieniu oraz gotowanie w niskiej temperaturze, dla zachowania świeżości, smaku i wartości odżywczych potraw – sous vide.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
ABC Kuchni, 10.0 out of 10 based on 1 rating