ABC Kuchni – Restauracja & Catering

Kameralnie, Smacznie, Zdrowo

Zapraszamy do Folwarku Wąsowo.

Jedyne takie miejsce…

2. FolwarkFolwark Wąsowo to miejsce unikatowe na skalę europejską. Blisko 150 lat temu berliński bankier – Richard von Hardt stworzył tutaj najnowocześniejsze gospodarstwo we wschodniej części Europy.  15 zabytkowych budynków wchodzących w skład Folwarku oraz 6-hektarowy brukowany Dziedziniec to wyjątkowa pamiątka po tamtym okresu. Od 1993 roku obiekt stanowi rodzinne gospodarstwo, które jest sukcesywnie odrestaurowywane

Wesele w Stodole
Jeśli cenimy sobie spokój, a także swobodną atmosferę – Folwark to idealne miejsce na wesele, a zabytkowa kamienna Stodoła to przestrzeń nieograniczonych możliwości, którą można dowolnie zaaranżować. Surowa i rustykalna nie narzuca stylu, a więc można urządzić  wesele w stylu country, jak i imprezę glamour mieniącą się kryształami. Kameralny ogród to  miejsce wprost wymarzone na zaślubiny w plenerze, a pobliska kaplica Sczanieckich uświetni ślub kościelny. Na terenie Folwarku nie zabraknie urokliwych miejsc na sesję fotograficzną przy zachodzie słońca. Wieczorem można zaprosić gości na ognisko i pokaz sztucznych ogni.

W ekologicznym klimacie

Folwark Wąsowo od ponad 10 lat prowadzi naturalną uprawę warzyw i owoców, a od 2012 posiada certyfikat na produkcję ekologiczną. We współpracy z firmą ABC Kuchni , jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży cateringowej , z ponad 20-letnim doświadczeniem, możemy przygotować dowolne menu według Państwa upodobań – od wegetariańskiej uczty, poprzez swojskie wesele bazujące na produktach z naszego gospodarstwa i wyroby najwyższej jakości z najbliższego regionu – jak tradycyjne wędliny z świni złotnickiej, chleb na zakwasie z pieca chlebowego, najlepsze wielkopolskie sery. A ponieważ kochamy wyzwania, jeśli zamarzy się Państwu uroczystość z wykwintnym lub wyszukanym menu w oprawie splendoru osadzonego w surowych wnętrzach, również sprostamy Państwa oczekiwaniom.

1.KuźniaNocleg w Starej Kuźni

Do dyspozycji gości weselnych i młodej pary oddajemy pieczołowicie odrestaurowaną Starą Kuźnię wraz z salą kominkową i dużą kuchnią. Dla młodej pary przygotowaliśmy przytulny apartament z łazienką. Tu można odpocząć zdala od zgiełku, a rano zjeść z rodziną śniadanie na trawie.

Wąsowo

Wąsowo położone jest w odległości 50 km na zachód od Poznania i 120 km od granicy polsko-niemieckiej. Z Poznania dojechać można autostradą A2 do Buku, a następnie urokliwą trasą przez Michorzewo i Kuślin. Niezmotoryzowanym polecamy 11-km trasę rowerową Nowy Tomyśl – Wąsowo.

stodoła….

5. Stodoła nieograniczonych możliwości

Zapraszamy do zapoznania się z KATALOGIEM i oglądnięcia niesamowitych zdjęć z Wąsowa!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zapraszamy do Folwarku Wąsowo., 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a reply